Featured Video Play Icon

Bisküvi Ürünleri

İnsanlar temel yaşam ürünlerinin yanında bazen farklı tatlar tatmak ve bazen açlığını yatıştırmak için bisküvi ürünlerini tüketir. Bisküvi ürünleri; karbonhidrat, yağ ve protein bakımından zengin ürünlerdir. Bir çok temel tüketim ürününden daha fazla karbonhidrat bile taşıyabilirler. Açlığı geçiştirme de en önemli unsur da karbonhidrat miktarının bolluğu ve enerji sağlamalarıdır. Genel anlamda bisküvilerin küçücük hacimlerinin içinde büyük bir depo yatar.

Ülkemizinde başı çektiği bisküvi üreticileri ham madde olarak toprak ürünlerini kullanmaktadır. Ülkemizin toprak mahsulü olarak zengin bölgelerinin başında İç Anadolu gelir. Bu bölgemizde üretilen bisküvi ham maddeleri, Anadolu’nun bereketli bir toprak olduğunu gösterir. Avrupa ülkeleri başta olmak üzere sanayisi gelişmiş bir çok ülke bisküvi üretimi yapmaktadır. Dünya çapında ithalatının ve ihracatının az olduğu bir üründür. İç pazarda kendini hissettiren bir ürün olarak bakabiliriz.

Uyar Gıda, tüketimi hat safhalarda olan bisküvi ürünlerinde kaliteyi müşterilerine yaşatmayı amaçlar. Ülkemizin ileri gelen firmalarıyla anlaşmalar içinde olan Uyar Gıda bisküvi ürünlerinde de iddialı bir firmadır. Fiyatlarında her zaman müşterilerini öncelikli gören firmamız bisküvi ürünlerinde de özel fiyatlarıyla çekici hale gelmektedir. Anadolu’nun en güçlü firması olan ‘Ülker’ ile sağlanan anlaşmalar sonunda kaliteyi sizlere en uygun fiyattan sunmaktayız. Ülker ile olan anlaşmalarımızın en önemli amacı siz değerli müşterilerimizin kalite ve memnuniyete ulaşmasıdır.