Ramazan Kumanyası

 On bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif, yani müslümanlar arası yardımlaşmanın ve kardeşliğin daha da artacağı bir ay geliyor. Yardıma ihtiyacı olan müslümanların yedirilip içirileceği; giyinip kuşandıralacağı bereketli bir ay olan Ramazan ayında, sizde yardıma ihtiyacı olan bir müslümanın elinden tutup kaldırmak istemez misiniz ? Bereket ayı Ramazan’da sizde bir kardeşimize destek olmak isterseniz Ramazan Kumanyaları ile bunu yapabilirsiniz. Ramazan Kumanyası sağ elin verdiğini sol elin görmeyeceği bir şekilde verilmelidir. 
            İhtiyaç Sahibi bir müslümana yardım etmek ve size de destek sağlamak amacıyla Ramazan Kumanyalarında kampanyalar yapmaktayız. İki çeşit Ramazan Kumanyamızla müslüman kardeşlerimizin sofrasında ne görmek isterseniz biz onları sağlamayı amaçladık.
           Ekonomik Kumanya paketinde ve Standart Kumanya paketimizde farklı ürün bulunmaktadır. Bütün temel gıda besinlerini içeren kumanyalarımız fiyat olarak da siz yardımseverlere özel fiyatlardadır. Ekonomik Kumanya paketi TL ve Standart Kumanya paketi ise sadece TL’dir. İçerisinde çay, ayçiçek yağı, makarna, çorba, toz şeker ve bir çok temel gıda ürünüyle sizlere sunulan kumanyalar kaliteli ürünler içermektedir. Sizlere 28 yılı aşkın süredir hizmet veren Uyar Gıda’nın siz yardımseverlere sağladığı bu kampanyadan yararlanmak için sitemizden sipariş verebilirsiniz. Ramazan Kumanyalarıyla ilgili tüm sorularınız için size bir telefon numarası kadar uzağız. 

         Tüm Müslüman Alemine Hayırlı Ramazanlar olması dileğiyle.