Featured Video Play Icon

Uyar Toptan

Toptan Gıda

Ramazan Kumanyası

      Şirketimiz 1985 yılında Rami toptancılar çarşısında kurulmuştur. Faaliyet konumuz temel gıda maddeleri ve temizlik ürünleri toptan satışıdır.

    Misyonumuz kendi sektöründe en uygun fiyatlarla hizmet vermeye çalışan satış ve satış sonrasında sağladığımız hizmetlerle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmaya çalışan,25 yılın tecrübesi bilgi ve birikimi ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve sektöründe güvenilir bir toptancı olmaktır.

    Uyar Toptan gıda ve Ramazan kumanyası Çözümleriniz için her zaman yanınızda.

   Uyar Gıda firmasının ramazan ayına özel hazırlamış olduğu ramazan kumanyasından bahsedeceğiz. Uyar Gıda ‘nın hazırlamış olduğu ramazan kumanyası içeriğinde aramış olduğunuz tüm gıda içeriğine sahip olacaksınız. Uygun fiyat ve kalitenin bir arada buluştuğu bu ramazan kumanyası kampanyamızdan sizlerinde faydalanmasını canı gönülden istemekteyiz. Faydalanmak için web sitemiz aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz…

Manevi değerleri çok büyük önem taşıyan Türk toplumu, özellikle inançlarına uygun yaşantısıyla da dikkat çekiyor. Paylaşımların en üst düzeye çıktığı mübarek Ramazan ayında, yardımlaşmanın hem toplum hem de bireyler nazarında çok hassas bir paylaşım imkânı oluşturduğunu söylemek gerek. Özellikle maddi durumu yerinde olup imkânlarını diğer insanlarla paylaşmak isteyen hayırsever insanlar, adeta bir gelenek haline gelen kumanya girişimiyle, bir nebze de olsa yardımlaşma konusunda iyi bir örnek sergiliyorlar. Son yıllarda temel gıda malzemeleri başta olmak üzere insanların ihtiyaç duyduğu pek çok gereklilik, düzenli şekilde paketlenerek tüm insanlar için iyi bir paylaşım unsuru olan bu yardımlaşma seçeneğini gündeme taşıyor. Düzenli olarak koli oluşturmak ve insanların belli ihtiyaçlarını bu paketler içerisinde toplamak, hem insanlığı hem de toplumun bir arada yaşaması gereği, iyi niyet paylaşımını da temsil etmekte.

       Şeker, yağ, pirinç, bulgur ve un gibi temel gıda maddelerinin oluşturduğu Ramazan kumanyası, insanların çoğunlukla yüzünü güldüren bir uygulama olarak kendini gösteriyor. Oruç gibi güzel bir ibadet, açlık ortak noktasında insanları buluştururken, bu tür paylaşımların insan doğasını olumlu şekilde etkilediğini söyleyebiliriz. Genel olarak toplumun bu konuda işinin uzmanı olan kuruluşlara ihtiyaç duyması, aslında bu alanda önemli bir sektörü harekete geçirmiş gibi görünüyor. Pek çok hayırsever insanın değişik Ramazan kumanyası paketi seçeneği içerisinden tercih yapması, siparişlerin istenen sürede hazır olmasını sağlıyor. Yapılacak yardımın önceden planlaması, son derece uygun fiyat koşulları ile hazırlanmış olan bu paketleri iyi bir hayır vesilesi olarak topluma kazandırıyor. İşverenler özellikle kendi işçilerine bu güzel davranış biçimini hediye olarak hazırlarken, işletme dışında da ihtiyacı olan insanlara, gerçekten bu sistemin iyi bir hediye oluşturduğunu söylemek gerek. Here işi uzmanına bırakmak, akılcı bir yaklaşım olarak görülmeli, farklı paketler ve bu konuda ince hazırlık isteyen girişimler, uzmanlarının da katkısıyla, eksiksiz bir hayır girişimi için imkân sağlayacak.

        Akrabasına, komşusuna ve toplumuna değer vermek, kaliteli, insanlıkla da yakından alakalı bir durum. Böylesine özel günlerde ise insanın hem kendini hem de başkalarını düşünmesi çok önemli. Yardımlaşma ve dayanışmanın en önemli örneklerinden biri olarak kendini gösteren ve Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine dağıtılan özenle hazırlanmış seçenekler, bizim toplumumuza çok uygun yapısıyla dikkat çekmekte. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş birbirinden değerli Ramazan kumanyası paketleri ve kolileri, paylaşımın genel olarak insanlara kazandırdığı değeri de ortaya koyuyor. Elbette ki bir toplum içerisinde maddi durumu iyi olmayanlar kadar, hali vakti yerinde olan zenginler de mevcut bulunmakta. İyiliklerin daha çok anlam kazandığı Ramazan ayında böylesine önemli bir paylaşımın, maddi olduğu kadar manevi yönden de insanları rahatlattığını söylemek gerek. Ramazan ayı yaklaşmadan önce bu mübarek ayın yaklaşması,  erken dönemlerde bazı hazırlıklar gerektiriyor. Daha önceden verilen siparişlerin yerinde ve zamanında hazır olması, dağıtım işleminin daha kolay gerçekleşmesine katkı sağlıyor. Burada profesyonel olarak Ramazan kumanyası hizmeti veren çok sayıda kuruluş, insanların genel olarak ihtiyaç duyduğu gıda ve diğer gereksinimlerin,  adresine zamanında ulaşmasına da katkı sağlıyor.

         Her kaç kişilik olursa olsun isteğinize göre zamanında hazırlanan bu paketler, bir yerde sadaka ve zekât yerine de geçiyor. Maddi olanakları paylaşmak, kazancı bereketlendirmek, elbette ki sosyal ve kültürel yapısına bağlı bir toplum için büyük önem taşımakta. İnançlarına sımsıkı tutunun Türk toplumu için de özellikle Ramazan ayındaki yardımlaşmanın yeri ve değeri bambaşka olarak görülüyor. Hayırsever insanların bu girişimlerini hızlandıracak çalışma yürüten işletmeler, Ramazan ayından önce hazırladıkları paketlerle, hem maddi hem de olanak yönünden farklı imkânları hayırseverlerin önüne sunuyor. Bu paketlerden yapılacak tercihler ise genel olarak yapılması planlanan hayır işinin maliyetini de ortaya koymakta. Kazancın ve malın bereketi gelmesi için inançlarına düşkün ve sadık bir toplumun, yardımlaşma konusuna her zaman azami özen göstermesi büyük önem taşıyor. Gıda ürünleri ile beraber, çay, deterjan ve değişik gereklilikler de bu özel dağıtım sisteminin içerisinde önemli bir yer tutuyor. Tamamen sizin isteğinize bağlı olarak kaliteli marka ürünlerinden iyi bir paket hazırlamak isterseniz, vereceğiniz sipariş eksiksiz olarak yerine getirildiği gibi, düzenli paketleme sayesinde ihtiyaç sahibine ulaşması da çok daha kolay ve mümkün oluyor.