Featured Video Play Icon

Gıda Ürünleri

 Temel gıda ürünleri insanlar için yaşamın temelini ifade eden ürünlerdir. İnsanlar yaşamak için bu ürünleri tüketmek zorundadır. Temel gıda ürünlerini bakliyat, çay, şeker, un gibi yaşamın temelini oluşturan gıdalardır. Ülkemizde satışı bulunan bu ürünleri çok büyük bir kısmı ülke sınırlarımız içerisinde üretilip işlenmektedir. Hatta bazı kalem ürünleri ihracat ürünleri içerisinde saymakta mümkündür. Ülkemiz bu ürünler bakımından zengin bir ülkedir. 

   Bu ürünler protein, karbonhidrat bakımından zengin ürünlerdir yani insan vücudunun temelini oluşturan organik maddeleri içermektedir. Bu organik maddeler insanlar için her zaman ihtiyaç duyulan maddelerdir. Yüzyıllardır tüketimi devam eden ve her zaman devam edecektir. Dünyanın hiç bir yerinde de önemini kaybetmeyen ürünlerdir. Temel gıda ürünleri, başta Avrupa olmak üzere bir çok ülke tarafından ithal edilen ürünlerin başında gelir. Tarım bakımından gelişmiş ülkeler bu taleplere cevap vermektedir.

    İnsanlar için temel diyebileceğimiz bu ürünler Uyar Gıda tarafından size sunulmaktadır. Uyar Gıda’nın kuruluşundan bugüne en önem verdiği sektör olan temel gıda sektörü her geçen gün Uyar Gıda tarafından yeniliklerle daha çekici hale gelmektedir. Uyar Gıda olarak her zaman kendinizi özel hissedebileceğiniz kampanyaları temel gıda sektöründe daha yoğun olarak yapmaktayız. Buram buram Anadolu kokan temel gıda ürünleri, Uyar Gıda olarak depolarımızda büyük bir hijyen içerisinde saklanmaktadır. Hijyen konusunda hiç bir zaman ödün vermeyen firmamız bu konu da her zaman dikkatli olmuş ve olacaktır.